best responsive site builder software

תוכניות בינלאומיות

יוט‘ מיטינג (Youth-Meeting)

התכנסויות קטנות מעוררות רעיונות גדולים. 

יוט-מיטינג מביא קבוצות קטנות של משתתפים יחד ממדינות שונות. הם חוקרים היבטים של חינוך לשלום הקשורים לנושא ספציפי ומשתפים את ההשקפה האישית שלהם. המשתתפים גם חושבים על איך הם יכולים ליישם את מה שהם קיבלו בתוך הקהילה שלהם, כמו ידיעת הנושא , יחד עם כישורי תכנון ותקשורת.

לגילאי 14-15 או 16-18
אורך: שבועיים.

סטאפ-אפ (Step Up)

אנשים צעירים לומדים כאשר ניתנת להם ההזדמנות להנהיג. 

מחנות הסטאפ אפ מעודדים צעירים ליטול תפקיד מוביל בתכנון וארגון פעולות. המשתתפים והמדריכים מבוגרים משתמשים בחינוך לשלום של CISV על מנת להנחות את הנושא שסביבו הם מתכננים פעילויות , כגון זהות , דמוקרטיה , או שמירה על איכות סביבה . מחנות הסטאפ אפ מספקים הזדמנויות אדירות עבור אנשים צעירים ללמוד כיצד בעיות אלה נראות ואיך מתמודדים איתן במדינות ותרבויות שונות . ולא פחות חשוב, הם רוכשים חברים לקבל הערכה רחבה יותר של מגוון הגלובלי.

לגילאי 14-15
אורך: שלושה שבועות.

ווילג‘ (Village)

חוויות שאנו חווים בגיל צעיר מעצבות את הדרך בה אנו רואים את העולם. 

מחנות הווילג' הם מחנות בינלאומיים המעניק השראה לילדים בני 11 לדמיין עולם צודק יותר ושלו. הילדים מגיעים יחד ממדינות שונות על מנת לקחת חלק במגוון פעילויות חינוכיות, תרבותיות ומהנות. ווילג' יוצר סביבה בטוחה שבה ילדים מכל רחבי העולם יכולים ללמוד זה על חייו ותרבותו של זה, וכיצד לתקשר, לשתף פעולה ולחיות יחד. החוויות מהווילג' מלוות את המשתתף כל חייו.

לגילאי 11
אורך: חודש.

סיפור אישי מהסטאפ-אפ

אני עשיתי סטפ אפ בגרמניה וזה היה אחת החוויות הכיפיות, המרגשות והטובות שהיו לי בCISV ובחיים בכללי. זה המחנה בו אתה רואה איפה הערכים של התנועה פוגשים אותך אישית, ואיך אתה מעביר אותם הלאה. זה דרך שונה להביא את הידע שרכשתי בCISV לידי ביטוי. וללא כל קשר לפעולות המדהימות שעברתי והעברתי, יצא לי להכיר אנשים מקסימים ומשפחה אמיתית! החברויות שרקמתי שם נשארו איתי עד היום, וזה ללא ספק מחנה בלתי נשכח!!!

IPP

צא, תגלה, תעזור. 

פרויקטים של האנשים הבינלאומיים (IPP) הם תוכניות למידה חדשניות שתורמות באופן פעיל לקהילה. בשיתוף עם ארגון מקומי, קבוצה של משתתפים מהארצות שונות עובדת יחד על פרויקטים קהילתיים הקשורים לנושא ספציפי, כמו הידרדרות סביבה או הגירה. כאשר הם לא עובדים על הפרויקט, המשתתפים מביאים מהידע שלהם על הנושא מתוך ההקשרים התרבותיים שלהם ובתורם מובילים פעילויות חינוכיות .

לגילאי 19+
אורך: משתנה.

אינטרצ‘יינג‘ (Interchange)

התרבויות שלנו מתחילות בבתינו.

תכנית חילופי פרטנרים זו לבני נוער מקדמת היבטים של חינוך לשלום על ידי הצבת משתתפים עם משפחות מתוך סניף CISV במדינה אחרת. חילופי הפרטנרים מתרחשת בשני שלבים, אחד בכל מדינה, המאפשר לכל משתתף להיות גם מבקר וכן מארח. זו אינה רק חוויה תרבותית עמוקה עבור המשתתפים הצעירים, זה גם נוגע לכל המשפחה , ולעתים קרובות לקהילה הרחבה , דרך למידה חוויתית.

לגילאי 12-13 או 13-14
אורך: חודש או חודשיים עם שנה בין חודש לחודש.

סמינר (Seminar)

החלפת רעיונות; כלי רב עצמה ללמידה גלובלית.

תכנית אינטנסיבית , מאתגרת באופן אישי זו מנוהלת על ידי המשתתפים הצעירים עצמם. הם מפתחים את האג'נדה שלהם וחוקרים נושאים גלובליים מבוססים על הרקע שלהם באמצעות פעילויות, דיונים מעמיקים ואינטראקציה חברתית. סביבת החיים בקבוצה של הסמינר מעודדת אותם לשתף פעולה ולנקוט בגישה יצירתית לפתרון בעיות ושוני דרך דיון בריא.

לגילאי 17-18
אורך: שלושה שבועות.

סיפור אישי מהסמינר

הכרתי אנשים שהתחברתי אליהם יותר ממה שדמיינתי לעצמי, בהתחשב בארצות השונות. גיליתי שהבדלי התרבויות בינינו וגם השפה, אינם מהווים מחסום, אלא דורשים מאיתנו לנהוג בהבנה הדדית ובכבוד, בכדי שנוכל לאפשר לכל אחד בסמינר לממש את התרבות שלו. למדתי הרבה, על העולם ועל עצמי, ועל החינוך שייאפשר לנו להגיע לשלום.