מדריך צעיר ב-ווילג' – Village JC: גילאי 16-17, למשך 4 שבועות

מדריכים צעירים (JCs) – אנשים צעירים עם ניסיון בארגון ה-CISV, המשמשים כ"אחים גדולים" למשתתפים בני ה-11, לוקחים חלק בכל מחנה מסוג ווילג'. מספרם של המדריכים הצעירים הוא בין 5 ל-6 בכל מחנה ואחראים להצלחת המחנה. מעל לכל, המדריכים הצעירים צריכים להיות אנשים אהובים על-ידי המשתתפים ולייצר המון כיף במחנה. המדריכים הצעירים מעורבים מאוד בתכנון הפעילויות במחנה. למרות זאת, האחריות העיקרית על המשלחות ועל עיצוב המחנה מוטלת על הבוגרים – מדריכים בוגרים (Leaders) ואנשי צוות (Staff).


0
JCs
0
שבועות
0
בני 11 מרחבי העולם
0
רמת הכיף
  • אמיתי עבודי – מדריך צעיר (JC) במחנה ווילג'

    מדריך צעיר הוא השילוב המושלם שבין תפקידי המחנה.

    אתה נשלח למדינה זרה בתור נער צעיר, לבד וללא משלחת וליווי מבוגר. המטרה שלך היא לתת לילדים את החוויה הכי טובה שיש. את זה אתה עושה תוך כדי פיתוח עצמי אישי שלך כאדם בוגר.

    אני נסעתי להיות מדריך צעיר בסינגפור. כל החוויה הייתה בשבילי משנת תפיסה. מהרגע שבו עליתי על מטוס לבד, תוך כדי ישיבות תכנון של פעולות עד הלילה יחד עם עוד מדריכים, צעירים ובוגרים, שעד לא מזמן היו זרים. גם התקשורת עם ילדים נוספים בגילאי 11 היתה חוויה בפני עצמה. לא כל הילדים בעלי ידע שפתי גדול מספיק בשביל לתקשר - לכן צריך למצוא את הדרך לתקשר באופן לא מילולי, אתגר מהנה ומיוחד משל עצמו.

    לסיכום - אני יכול להגיד שעברתי חוויה משמעותית, שהשפיעה עליי ועל מי שאני בהרבה רבדים.